Vetura në shitje BMW X1

Kjo veture ka pasur 1578 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:42:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

BMW X1 D20

BMW X1 D20 Xdrive Vitin 2016
I sa po ardhur nga gjermania
Ne gjendje shum te mir teknikisht
Xezor 360 shka
Distanc kontroll
Ndjekes i vijave te bardha
Bord kompjuter
Karrika me nxemje
Vollon multi funksjona
Led paran
Lled mbrapan
Pasqyra paluse
Park pilot
Navigacjon
Abient llajn
Full opsjon

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit