Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 558 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:12:49

10,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 241 000 KM

GOLF 6 2.0 TDI DSG MATCH PANORAM ME LIBER ME DOGAN VITI 2012

Opcionet viti 2012 modeli match 2.0 tdi dsg automatik full panoram me dogan te paguar me liber servisi km te garantuara 241 mi km dy qelsa komplet i servisuar rrypi dhembzor i ndrrum ne gjendje perfekte ne qdo aspekt Full panoram Dsg automatik 103 kw 140 ps Komanda ne timon Navigacion Bordkompjuter Tempomat Senzora parkingu para mrapa Senzor shiut Autoholld Star stop Ulset me nxemje Xhamat e zi fabrikisht Xhamat elektronike Pasqyret elektrinike me nxemje Dritat automatike Dritat e mjegulles Larjen e dtitav Ndezja e dritav ne kthesa Radio cd aux usb blluetof Fellne shume te mira me goma te mira Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt Veturen mund ta kontrolloni ku te doni 044 460 171 +383 44 460 171

Shpërndaje:

Veturat e fundit