Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 1024 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:22:16

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 205 500 KM

Opel Insignia CDTI 2.0 Automatik

Opel Insignia CDTI, full Cosmo , 2.0 Automatik , 160 PS, ne gjendje shume te mire,
Rripi i motorrit dhe servisi i sa po ndrruar, regjistrim deri me 07.2023
Viti. 16.11.2010

Shpërndaje:

Veturat e fundit