Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 185 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/09/2022 11:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 185 212 KM

VW GOLF VII 2.0 GTD SPORT - i sapo Doganuar 🇽🇰

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️
MUNDËSI PAGESE NEPERMJETE BANKËS ME KËST
DUKE FILLUAR PËR VETEM ⚠️ 135€ ⚠️ NE MUAJ
💵 FINANCIM DERI NË 💯% TË VLERËS SË VETURËS

VW GOLF VII 2.0 GTD SPORT - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera "🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 185212 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 - 184 PS / 135 KW
Viti 19.11.2013 ~ Modeli 2014
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Manual 6+R
• Sistem të dritave inteligjente me LED para dhe mrapa
• Senzora parkingu para dhe pas
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Sistem të ulseve me ngrohje
• Sistem “AUTO HOLD”
• Sistem të raportimit të trafikut në telekomunikacion
• Sistem të navigacionit ndërkombëtar
• Sistem të larjes së dritave nga brendia e veturës
• Sistem të senzorave të shiut funksional
• Sistem të balancimit të zërit nga ana e majt në anë të djatht dhe anasjelltas
• Sistem të pasqyreve elektoronike
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Gjamat : ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Drita inteligjente të modelit më të sukseshem
• Drrita të mjegullës para dhe mrapa
• Klima multifunksionale & Digjitale
• Senzor Shiu
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:"NLB Bank" “Raiffeisen Bank"Virtus Lending"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

! ! ! VËMENDJE ! ! !
Telefonatat pranohen vetem gjatë orarit të punës
E hënë – E shtunë : 09:00AM – 18:00PM
E dielë: Mbyllur

Shpërndaje:

Veturat e fundit