Vetura në shitje BMW X1

Kjo veture ka pasur 128 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/09/2022 11:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 213 199 KM

Bmw X1 X-Drive 18d i sa po DOGANUAR 🇽🇰🇨🇭

❗️❗️❗️SUPER OFERTË❗️❗️❗️
MUNDËSI PAGESE NEPERMJETE BANKËS ME KËST
DUKE FILLUAR PËR VETEM ⚠️ 135€ ⚠️ NE MUAJ
💵 FINANCIM DERI NË 💯% TË VLERËS SË VETURËS

Bmw X1 X-Drive 18d i sa po DOGANUAR 🇽🇰🇨🇭
Vetura e sapo importuar Nga "ZVICRRA" (SG)
Ju Garantojme per Kilometra • 213199 •
Mund t'i verfikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 - 143Ps / 105Kw
Viti 23.12.2011 ~ Modeli 2012
• Ndërruesi i shpejtësive: Manual
• Posedon Librin e Servisit
• Sistem asistimi gjatë vozitjes
• Pasqyret : Elektronike
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo xenon
• Drrita : te Mjegullës
• Klima : Tronik
• Ulset : me Airosje
• Ulset : me Buton
• Posedon 4 goma të reja
• Senzor Shiu
• Senzora para dhe pas
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: "NLB Bank" dhe "Finca" Raiffeisen Bank
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

! ! ! VËMENDJE ! ! !
Telefonatat pranohen vetem gjatë orarit të punës
E hënë – E shtunë : 09:00AM – 18:00PM
E dielë: Mbyllur

Shpërndaje:

Veturat e fundit