Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 2171 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/09/2022 16:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 175 000 KM

GOLF 6 HIGHLINE 4MOTION ME DOGAN

SHES GOLF 6 2.0TDI 140PS 4MOTION I DOGANUAR NGA 🇨🇭 ME KILOMETRA TE GARANTUARA +LIBER SERVIS
VETURA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER
KONTAKT :045687995

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit