Vetura në shitje Audi Q7

Kjo veture ka pasur 3185 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:09:17

42,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 220 000 KM

Shitet Audi Q 7 Quattro S Line 7 Ulëse

Shitet Audi Q7 Quattro S Line Jasht
Viti 2015-Model 2016
Km te garantuara 220000 km
Prejardhja Zvicerr regjistrimi i pare ne Kosov muaji prill 2022
7 Ulëse
Gjendja e vetures perfekte
Full extra
Ndrrim i mundshëm
Qmimi 42000 €
Nr. 044319669

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit