Vetura në shitje Volkswagen LT

Kjo veture ka pasur 430 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 14:08:40

3,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Furgon 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Portokalle 3

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ -

Shes kombi LT 35 2004 2.5tdi me dogan

SHES VW LT 35 2.5 2004 ME DOGAN
NE GJENDJE TE RREGULLT

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

Shpërndaje:

Veturat e fundit