Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 133 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:43:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 226 000 KM

Opel Meriva 1.4B 2013🇨🇭

Shitet Vetura Opel Meriva 1.4Benzin Automatik viti 2013 i ardhur nga zvicra Vetura Esht ne gjengje shum te mir pa as nje investimi per me shum na kontaktoni 044998994 ose viber +38344998994

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit