Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 279 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/09/2022 18:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

VW Touran 1.6 TDI 6shpejtsi pa dogan

Shitet Touran 1.6 TDI 6 Shpejtsi Manuel
2012 pa dogan i sapo ardhur nga Norvegjia
Shum gjendje tmire
Rrypin dhembzor te ndrruar ne vw
posedon faturen dy qelsat si dhe libren e servisit
044 42 43 44
048 42 43 44

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit