Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 2910 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/11/2022 20:06

21,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Audi A4 2017

Audi A4 2.0 tdi
Viti 2017
Automatik me 7 shpejtesi
2x S-line
190 ps
Kilometra te kaluara 250.xxx
Nxemje ne karrika
Senzora para dhe mbrapa
Drita Matrix
Fellne 19she me goma te reja te veres
Distronik , Audi pre sense , lane keeping assist .
Kontakt
049 569 084
Viber dhe whatsapp
+383 49 569 084

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit