Vetura në shitje Dacia Lodgy

Kjo veture ka pasur 458 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/11/2022 16:45

4,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1461 cm³ 233 371 KM

Dacia Lodgy 1.5dCi 110

Shitet;Dacia Lodgy 1.5 dCi 110,Dizel,7 Ulëse
Manuel,i sa po ardhen nga zvicra ne gjnejde te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
me (IM7)
Mundesi e Blerjes me Lizing
Shitj edhe pa dogan export
Qmimi pa dogan 4.700euro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit