Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 145 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:09:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 187 643 KM

Shes Golf 6 + TDi Automatik viti 2013

Shitet Golf 6 Plus MATCH 2.0 140 PS TDI Automatik DSG 2013 i sapo ardhur nga Gjermania, pa dogan , Vetura posedon ; Klima Tronik , Tempomat , Ulse me nxemje , Komanda ne Timon , Navigation , Senzora parkimi para dhe mbrapa , Senzora ne pasqyre , Senzora te shiut , Fellne me guma te reja , KuK , Hollogengka , Liber Servisit me 190xxxOrgjinal kaish te ngrrum , Bluetooth , AUX , USB , 2 Qelsa centrall per me shume info TEL : 044 134 605
Viber +383 44 134 605

Shpërndaje:

Veturat e fundit