Vetura në shitje MINI Countryman

Kjo veture ka pasur 647 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:25:18

13,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1995 cm³ 155 105 KM

Mini Cooper SD Countryman ALL4

Shitet;Mimi Cooper SD Countryman ALL4, 2.0 Dizel,
Automatik,i sa po ardhen nga zvicra ne gjnejd te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore -Gjilan (Afer tregut te veturave)
Vetem me Dogan
Mundesi e Blerjes me Lizing
Qmimi 13500 Euro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

Shpërndaje:

Veturat e fundit