Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 126 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:56:52

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 178 421 KM

POLO 1.2 BENZIN

POLO 1.2 BENZIN
VITI 2004
KLIM
ABS
HIDRAULIK
GJAMAT ELEKTRONIK
GOMAT E DIMRIT
DY QELSA
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit