Vetura në shitje Skoda Rapid

Kjo veture ka pasur 102 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/12/2023 16:14

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 138 950 KM

Shkoda rapid

Shitet Shkoda Rapid 1.6 Diesel

•Vetura e sapo ardhur nga Norvegjia, pa doganë

✅ Viti prodhimit:09/2015
✅ Diesel
✅ Automatik DSG.
KM: 138950 të garantuar.
✅ Ulset me ngrohje.
✅ Tempomat.
✅ Auto Hold.
✅ Pasqyret elektronike + me nxemje.
✅ Klimatronik.
✅ Radio me: Bluetooth,AUX,USB
✅ Sensora Parkingu.
✅ Timon multifunksional.
✅ Goma të verës dhe dimrit me fellne.
✅ Xhamat e zi nga prodhuesi

Vetura është në gjendje shumë të mirë, pa asnjë vretje.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit