Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 244 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/02/2024 18:12

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2021

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 180 000 KM

VW TIGUAN 4Motion 3x R-LINE 2020

VW TIGUAN 4Motion 3x R-LINE 2020, I Doganuar. 🇩🇪 🇩🇪 Importuar nga Gjermania 🇩🇪 🇩🇪.

* Sistemi i Zerimit HARMAN/KARDON
* PANORAMA
* Volkswagen Digital Cockpit (Instrument Tabela Dixhitale)
* Side Assist (Paralajmrim per veturat ne Kend te Vdekur)
* Lane Assist (Nuk Lejon daljen nga vijat e Bardha Te rruges)
* Distance Controler ACC (Mbahet distanca me veturen para)
* Driver Alert System (Paralajmrim per shoferin kur eshte i lodhur)
* Dynamice Road Sign Display (Detektimi dhe lajmrimi i Kufizimit te Shpejtesise se levizjes ne zone)
* MODE Driving Profile (Snow, Off Road, DCC, DCC Expert).
* Manoeuvre Braking (mund të zbusë apo edhe të parandalojë një përplasje gjate vozitjes mrapa me shpejtësi deri në 10 km/h)
* Rear Traffic Alert (është një veçori për rritjen e sigurisë që i ndihmon drejtuesit të shmangin përplasjet kur Vozit mbrapa)
* Keyless Go (Hapja dhe Mbyllja e Vetures pa qels dhe Ndezja pa qels)
* NAVIGACION MAXI (Navigationssystem Professional)
* Parking Assistant (Vetparkimi)
* Senzora Parkingu para dhe mrapa
* Dritat Para XENON dhe BIXENON
* LEDA
* Hapja dhe Mbyllja e Kepekut me Pulle
* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
* Pasqyret palohen ne menyre automatiket pas mbylljes se vetures.
* Karrika RECARO (Sport)
* Nxemje ne Karrika
* Nxemje ne Vallon
* KLIMATRONIC
* Komanda ne Vallon
* Shpejtesit ne Vallon
* StarStop System
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini
* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona,
veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas
* Kontrolli i Klimes Mrapa
* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme
* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese
* Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme
* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839

Shpërndaje:

Veturat e fundit