Vetura në shitje Skoda Rapid

Kjo veture ka pasur 1798 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/05/2024 09:18

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 193 900 KM

SKODA RAPID AUTOMATIK POSAARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN 2014

Skoda Rapid 1.6 TDI ( Diesel ) AUTOMATIK - DSG Viti 2014 e Sjellur Personalisht Posaardhur Tash Nga Gjermania Ne Emrin Tim Personal Me Dogan e Garantuar per Kilometra dhe Aksidente ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet posedon : Klima Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional , Karrika me Nxemje , Komanda ne Timon , LLEDA MRAPA , Senzor Parkingu , TEMPOMAT , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Dy Qelsa , AUX USB , Vetura Posedon Libra Servisimi , Rrypin e Ndrruar Tash ne Gjermani dhe Servisin Komplet etj ME DOGAN . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . TEL 048-460-365

vw Automatik automatik dsg shkoda Shkoda

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit