Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 3079 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/06/2024 12:15

23,000 EUR
22,500 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 180 000 KM

Bmw 530d Xdrive MSport Paket 🇨🇭

BMW 530d Xdrive MSport Paket
Km: 180xxx , 258Hp , Viti 2012
Perjardhja Zvicer 🇨🇭, liber servisi , jo aksident 100% Km te garantuara , pa nevoj investimi, I doganuar RKS ne vitin 2022, Full ekstra.
H&R federa, distancera.
Mundsi kontrollimi ne servis te autorizuar.
Qmimi: 22,500€

Nr: 044-569-520 edhe ne Viber dhe Whatsapp

Shpërndaje:

Veturat e fundit