Vetura në shitje Maserati Tjetër

Kjo veture ka pasur 2879 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 06:15:03

*Çmimi me marrëveshje       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 123 507 KM

MASERATI LEVANTE 3.0d * CARBON PACKAGE *

✨ 𝐇𝐢𝐪𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞𝐧 𝐞 𝐯𝐣𝐞𝐭𝐞𝐫,𝐛𝐞̈𝐡𝐮 𝐦𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈ 𝐭𝐞̈ 𝐫𝐞…! ✨

✅ 𝐍𝐨𝐫𝐦𝐚𝐭 𝐦𝐞 𝐭𝐞̈ 𝐮𝐥𝐭𝐚 𝐭𝐞̈ 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐢𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚𝐫 𝐧𝐞̈ 𝐭𝐫𝐞𝐠

✅ 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐧𝐜𝐢𝐦 𝐧𝐠𝐚 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚 𝐝𝐞𝐫𝐢 𝐧𝐞̈ 💯% 𝐭𝐞̈ 𝐯𝐥𝐞𝐫𝐞̈𝐬 𝐬𝐞̈ 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈𝐬

✅ 𝐊𝐞̈𝐬𝐭𝐢 𝐦𝐮𝐣𝐨𝐫 𝐝𝐮𝐤𝐞 𝐟𝐢𝐥𝐥𝐮𝐚𝐫 𝐩𝐞̈𝐫 𝐯𝐞𝐭𝐞̈𝐦 𝟏𝟑𝟓€ 𝐧𝐞̈ 𝐦𝐮𝐚𝐣

✅ 𝐀𝐩𝐫𝐨𝐯𝐢𝐦𝐢 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐝𝐢𝐭𝐞̈𝐬 ( 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝟐𝟒𝐡 𝐨𝐫𝐞𝐯𝐞)

MASERATI LEVANTE 3.0d * CARBON PACKAGE *
* SPORT SUSPENSION * SOUND SYSTEM *
Vetura është e sapo ardhur nga “Zvicera “🇨🇭
Vetura është e sapo doganuar në Kosovë 🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 123507 •
Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 3.0d - 275 PS / 202 KW
Viti 05.11.2017 ~ Modeli 2018
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik 9G-Tronic
• Timon multifunksional,me airosje & me mundësi ndërrimi manual të shpejtësive të ndërruesit automatik
• Drita inteligjente Fullë LED & Ambient Light Multicolors
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Ulse me ngrohje,me ftohje,me buton dhe me memorie
• Full Asistime gjatë vozitjes si: “Front Parking Assist”etj
• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP
• Përzgjedhje nga 2 lloje të ndryshme të vozitjes si:
~ NORMAL MODE ~ OF ROAD MODE ~
• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar
• Sistem multifunksional të mbylljes së panorames
• Gjama©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale”
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”NLB BANKA”,“RAIFFEISEN BANK”,“KEP BANK”,,“FINCA”,”BKT”,”PRIBANK”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
📍Magjistrale - Gjakove - Prizren

Shpërndaje:

Veturat e fundit