Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 2340 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:31:36

38,500 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2020

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Audi A5 Sportback 2.0 Mild Hybrid Full Opcion

Vetura eshte qe 3 muaj se pari ne Kosove e regjistruar, Km te garantura 85500 mije, se fundi e ka servisin e rregullt te kryer, gurtnet me disk ate reja, vajin e ndrrusit, vajin e frejve, Gomat e veres 18-she Pirelli. Opcionet: eshte modeli Advanced me S-line selection, Timoni S me F1 dhe i pren poshte, Laser farat HD Matrix dritat me tregues dinamik para dhe mbrapa dhe me animacion, Zerimi Bang & Olufsen 3D, Webasto per ngrohje dhe ftofje me programim ose edhe me pilot, Tempomati Adaptiv me Stop&Go funksion, Audi Hold Assist, Audi Lane assist, Audi Side Assist, Instrument tabela virtulae, Navigacioni Europa me hartat e fundit 2023-2024, Klima automatike 3 zonale, Ulset e lekures Sport dhe me ngrohje dhe regjistrim elektrik me memorie, Retrovizoret me ngrohje, mbullje, kunder erresim automatik dhe memorie, Paketi i hapsires ne mbrendesi dhe bagazh, Ndriqimi i ambientit me mundesi te zgjedhjes se ngjyres, Audi Smartphone interface (apple carplay dhe Android auto), Audi Phone Box (mbushje pa kabell), Gepeku me hapje&,mbyllje elektrike, Parking senzoret para mbrapa & Kamera mbrapa per parkim, me opcionin City Assistant qe ka, exit warning nga dera dhe nga parkingu. Ky model eshte model 2024 i fundit verzion i A5 Sportback.

Shpërndaje:

Veturat e fundit