Vetura në shitje BMW X4

Kjo veture ka pasur 1730 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/06/2024 17:15

21,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

BMW X4 2.0 Diesel xDrive M-Packet

BMW X4 2.0 Diesel xDrive M-Packet

Vetura eshte full opcion, keyless, headup display, keyless, dritat laser, kamera 360 shkalle.
Te gjitha serviset e kryera me rregull ne servis te autorizuar te BMW.
Vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike.
Kilometra te garantuara.

Regjistrim i pare ne RKS, deri me 09/2024.

Viber/Whatsapp:
+38348625555

Shpërndaje:

Veturat e fundit