Vetura në shitje Mercedes-Benz Sprinter

Kjo veture ka pasur 681 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 23:15:14

15,500 EUR

(Çmimi)

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 358 000 KM

MERCEDES SPRINTER 316 CDI

Tel & viber :
0️⃣4️⃣9️⃣ 1️⃣2️⃣2️⃣ 5️⃣6️⃣5️⃣
MERCEDES SPRINTER
MOTORRI 316 CDI
VITI 2014
I doganuar dhe regjistruar
Ne gjendje shum te rregullt pune
Posedon :
Klime ac
Nxemje ne karrika
Mbyllje qendrore
Karriken e shoferit me ajr
Timon multifunksional
Pasqyre elektronike

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit