Vetura në shitje Toyota Corolla

Kjo veture ka pasur 2039 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/06/2016 23:53

7,500 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 188 000 KM

Shitet

Shes vetur toyota corolla verso 2.2 disell me 7luse bojm edhe ndrrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit