Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 397 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/03/2019 18:57

7,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6 2.0 TDI TEAM

049 498 598

VW GOLF 6 2.0 TDI TEAM ,VITI 2009,KLIM FUNKSIONALE,SENZORA  PER PARKING,ESP,TEMPOMAT,200 000 KM TE GARANTUARA ,PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR


Shpërndaje:

Veturat e fundit