Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 544 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/03/2019 23:16

7,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 214 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 530 Dizel Manual

Shes Bmw 530 (3.0) 2003 dizel manual.
Esht ne gjendje te rregullt.
Ka 2 qelsa
Poashtu posedon edhe gumat e dimrit me fellne
Qmimi:7500
Ndrrimi i mundshem
Per me shum: +383 45 66 53 11

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit