Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 1578 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:39:46

14,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK TABELA RKS PANORAM

Privat Shitet tiguani 2.0 tdi 4m panoram lekur dsg automatik auto hold dritat xenon dhe me llup robotike senzor mrapa para Kamer fellne me goma 2p qelsa 2p etj .Vetura eshte posa ardhur nga zvicrra dhe regjistruar tabela kosovare vetura eshte extra me te gjitha Tel viber +38344331642.Regjistrim deri 22/01/2020 qmimi me dy par fellne 14800 € pa fellne veres 14300 € tag tag golf mercedes benz Skoda BMW opel Renault Peugeot Range Rover BMW X1 x5 x6 taureg tauran polo lupo golf vl vll

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit