Vetura në shitje Land Rover Range Rover Evoque

Kjo veture ka pasur 2287 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/04/2019 23:29

21,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 145 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Range Rover Évoque 2.2 TDI

Range Rover Évoque 2.2 TDI 150 CH 5 dyer menjaq automatic dritare elektrik fellne 20 origin Range Rover goma te reja senzora etj...

Siguria dhe komoditeti


  •  Senzorë parkimi

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  Kompjuter


Shpërndaje:

Veturat e fundit