Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 583 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/04/2019 18:56

3,900 EUR

(Çmimi)


4,200 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL ASTRA

shitet Opel Astra H. 1.9 2006 150ps.Vetur familjare dhe poshtu Sport
Vetura eshte ne gjendje te rregullt eshte ne emer timin personal.
Goma te reja
Climatronik ne funksion 100%
Bord compjuter
Senzora shiu para dhe mbrapa
pasqyshret me rrym dhe nxemje
Karriget gjysem lekur etj..
Eshte e ardhur nga Suedia dhe posedon regjistrim deri ne Gusht. Po ashtu interieri komplet pullat i ka LED jo te verdha
Kontakt: +383 49 264 354

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit