Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 157 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/04/2019 17:44

8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1686 cm³ 154 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra J 2011 1.7 CDTI

Opel astra dizell 1.7 92KW /125 KF 6 shpejtsi, prodhuar ne fund te vitit 2011, 150.000km te garantuara me liber servisi, i ardhur nga zvicra i doganuar kete vit per her te par ne kosove. Modeli sport i pajisur me timon multifunksional, fren dore elektrik, senzor shiu, senzor shpejtsie me paralajmrim, tempomant me kontrollim shpejtsie ne timon, ulse sport, pasqyre me rregullim elektronik, auto-hold sistem, drita interieri led kristal fabrikisht me ngjyr te kuqe pershtatur ambientit te makines, bandash 17”, 2 pal goma te reja, klim dyzonale, aux, cd, i pajisum me tregues digjital shpejsie dhe opsione te tjera! Makina eshte ne gjendje te rregullt, servisimi eshte kryer me rregull ndrimi i vajit dhe filterave etj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit