Vetura në shitje Fiat Punto

Kjo veture ka pasur 260 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/05/2019 21:40

1,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 207 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Punto


Shes Fiat Punto 1.2 Benzin
Klim city abs
207000km te kaluara me Garancion
Perkthimi i vetures behet menjeher
045-515-388

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit