Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 601 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/05/2019 23:21

3,400 EUR

(Çmimi)


3,600 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 286 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet mundesi ndrrimi

She’s golf4 1.9 tdi viti 1999 ne gjendje tmir mundesi ndrrimi te interesuarit te lajmrohen ne viber +38344489333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Fellne

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit