Vetura në shitje Ford Focus

Kjo veture ka pasur 151 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/06/2019 20:00

5,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


6,100 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 256 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Focus 2.0 TDCI 6 SHPEJCI RKS

Shes ford focus 2.0 tdci dizell 6 shpejci i ardhur nga zvicra regjistrimi par rks ne gjendje teper te mir posedon klim radio me cd dhe aux tempomat bord kompjuter 4x gjama elektronik komanda ne timon regjistrim dej n fund vit per ma shum kontakto

(00383) 049 230 255 viber whatsapp

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit