Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 927 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2019 18:56

5,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 210 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 5 2.0 tdi rks 7 muaj tel044113016

Shes veturen golf 5 2.0 tdi manual 6 shpejtsi viti prodhimit ne fund 2004 regjistrim 7 muaj ne gjendje shum te mir i servisuar gjithmon me rregull dhe posedon klimatronik funksjonale airbag abs central alarm tempomat kastofon cd 4 gjamat me rrym i modifikuar komplet gti fellne me 4 gomat e reja me garancjon baterien e re e shum sene tjeta, vetura eshte e ruajtur si brenda edhe jasht dhe shpenzimet i ka shum shum te vogla per me shum info tel 044 11 30 16


Shpërndaje:

Veturat e fundit