Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 341 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2019 13:32

7,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 5 — 2.0 — GT — 2007 —170 hp

Vetura është shum e ruajtur Per me shum kontaktoni +38649415889

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje


Shpërndaje:

Veturat e fundit