Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 139 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/05/2019 13:40

8,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


9,300 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 259 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Golf VI Plus


1. Viti 2011
2. 1.6 Dizell TDI (I) e kuqe
3. Regjistrim deri me 24.07.2019
4. Gjoma me rrym
5. Nxemje ne pasqyre
6. Nxemje ne karrika
7. Senzora ne branik mbrapa
8. Senzora ne branik para
9. Senzora ne brisaqa
10. Asist parking 360 shkalle
11. Goma te reja te dimrit Marka Kelly (Gjermane)
12. Pulla ne timon
13. Tempomat
14. Servisi i madh i kryer
15. Servisi i vogel i kryer
16. Libri i servisit

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit