Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 357 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/06/2019 00:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 25 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes bmw 530d

Bmw 530d 3.0 viti 2004 interier M paket fellne original 19

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit