Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 241 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/06/2019 19:20

6,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1960 cm³ 198 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF V 1.9 TDI - 2008-

VW GOLF V - 1.9 TDI -2008-
Posedon:
Klime (AC) dhe dy zonale
Abs esp
Drita te mjegulles
Radio
6 shpejtsi +R
Centrall dhe shume opsione tjera
Fellne te vetat origjinale
Viti i prodhimit 2008
198 mije kilometra
Shpenzimet e vogla
Mund te kontrollohet kudo dhe per qdo gje
Regjistrim 11 muaj
Vaji i ndrrume me date 17.01.2019 Castrol dhe filterat e rinj
Vetura ska nevoje per investim
Me veture vjen edhe 4 goma te dimrit te reja vetem ket dimer te perdorura
Ngjyre vishnje metalike
Kontakti: 045440818
Viber apo whatsapp:+38345440818
Ndrrim nuk boj
Vetura eshte ne emrin tim dhe perkthimi te noteri behet menjeher

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit