Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 746 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/06/2019 14:54

9,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2198 cm³ 199 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Durrës

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Mercedes Benz C220

Shes Mercedes C-Class 220D BlueEfficiency ne gjendje perfekt me gjitha sherbimet e kryera me letra dhe dogane te paguar.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Shpërndaje:

Veturat e fundit