Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 1462 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/07/2019 15:15

19,000 EUR
18,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


19,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 210 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw 320 diesel M paket shitet urgjent

Bmw 320 diesel 220 PS M pakete.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.
E servisuar me zingjir te motorrit te nderruar nen garancion deri ne 100000 km, korpe llamelle set I nderruar.
Klimatronik, me dritta te menqura me laser.
Pranojme nderrim veture ma te lire.
Goma te veres te reja dhe te dimrit.


Shpërndaje:

Veturat e fundit