Vetura në shitje Mercedes-Benz A 170

Kjo veture ka pasur 60 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/06/2019 18:31

30,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet - Mercedes A170 CDI - 11/2001

Shes automjetin Mercedes-Benz A170 CDI.
Viti i prodhimit: 11/2001.
Me klime dhe opcione te tjera.
I posaregjistruar (ne Maj).

Vetura eshte ne gjendje shume te mire, e mbajtur ne garazhe vazhdimisht. Vetura eshte ne posedimin tim qe nga viti 2012.

Cmimi: 3,000

049784580


Shpërndaje:

Veturat e fundit