Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 599 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2019 22:30

5,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 242 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Kamenicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Scoda Octavia

Vetura osht ne gjendje te rregullt te gjitha servisat ne Scoda garazh ne zvicerr te kryera servisin e madh me rrypin dhëmbzor me 220000 km vetura osht e garantume per kilometra dhe per ndeshje.
Vetura vjen me daten 22 korrik ne Kosov por Mund ta rezervoni ma heret.Nuk boj ndrrime.


Shpërndaje:

Veturat e fundit