Vetura në shitje Volkswagen Golf III

Kjo veture ka pasur 608 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/07/2019 01:21

1,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 1994

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen VW Golf lll

Shes VW GOLF lll me njo tkuqe ne gjendje shum te mir.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit