Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 800 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/07/2019 11:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 252 346 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3

Audi A3 1.6TDI Automatik viti 2010 vetura posedon karrikat me nxemje lleda para dhe mas strart/stop dy qelsa liber servisi per me shum info 044799710
Mund ta merrni edhe me lezing financimi deri 85%


Shpërndaje:

Veturat e fundit