Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 561 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/07/2019 01:58

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 243 367 KM

GOLF 6 2.0 TDI 2010 AUTOMATIK DSG ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2010 AUTOMATIK DSG ME DOGAN DHE HOMOLOGIM ( KONTROLL TEKNIKE ) NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT KM 243000 ME GARANCION ME LIBER SERVISI DY QELSA FABRIKISHT KA KLIM TRONIKE DY ZONALE KARRIKA ME NXEMJE PASQYRE ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES PO ASHTU EDHE ME NGROHJE ALU FELLGE ME GUMA TE REJA HOLLOGENKA ETJ PER ME SHUM INFORMATA RRETH VETURES KONTAKTONI NE NUMRIN : 044830315 DHE VIBER +38344830315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit