Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 650 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/08/2019 11:38

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 145 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL CORSA 1.3 CDTI VITI 2009 ME DOGANE 145000KM


Tel&viber:+38344-701-321. 045-589-985
Opel Corsa D 1.3 CDTI
Viti i prodhimit:2009
Motorri:1.3diesel
Kilometra te kaluara 145000KM
66kw 90ps
Manual:6 shpejtesi
Panoram
Nxemje ne karriga
Nxemje ne timon
Drita robot
Drita te mjegullea
Drita per kthesa
2 çelesa
Senzora te parkingut mbrapa
Tempomat
Xhamat & Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Xhamat e pasem te erresuar fabrikisht
Boardkompjuter
Liber servisi
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 Aux
Goma te reja te veres me fellne nga fabrika 16 coll

Vetura eshte e importuar nga Gjermania gjendje perfekte
Me Dogane Te paguar


Shpërndaje:

Veturat e fundit