Vetura në shitje Mercedes-Benz E 270

Kjo veture ka pasur 345 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:14:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2697 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes Benz E AvantGarde

Mercedes Benz E Class 270 Cdi AvantGarde Viti Fund 2004 Ne Gjendje Perfekte Me Liber Servisi Me Kilometra Te Garantuara Ni Pronar qe 5 Vite I Servisuar çdo herë me Rregull. Full Opsione : Klimë Funksionale , Senzora Para dhe Mbrapa , Ulese Isofix Gjysem Lekure Me Rrymë , Automatic Tiptronic C/S , Tempomat , Senzora te Shiut , Esp , Board Kompjuter , Abs , Airbag x8 , Timon Levizes , Pasqyre Elektrike Me Nxemje , Shiber Panoramë , Klimatronik 4 Zonale , Drita BiXenon me Llupa , Drita Robot , Xhama Color , Alarm , Central , Fellne Original Avantgard , Pulla ne Timon , Retrovizor ne Pasqyre , Dritat me Larje etj Servisin e krym , Shpenzimet e Vogla , Regjistrim 6 Muj info 045 363 555 Viber +377 45 363 555

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit