Vetura në shitje Renault Grand Espace

Kjo veture ka pasur 91 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/08/2019 09:27

25,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Grand Espace IV

Bejme Ndrrim

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Senzorë parkimi

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  Ngjyrë metalike

  •  Xenon

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit