Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 324 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/08/2019 14:51

16,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Tiguan

Tiguan 2.0 tdi DSG 190000 KM me liber servisi Klimatronic dyzonale Auto hold Panorame Tempomat Bordcomputer...

Siguria dhe komoditeti


  •  Panoramë

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  CD

  •  Kompjuter

  •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit