Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 261 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/09/2019 11:03

4,200 EUR

(Çmimi)


4,200 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 246 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT 1.9 TDI

PASSAT 1.9 TDI
049160886

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit